GWIAZDKOWA NIESPODZIANKA

gwaiazdkowa 2

Gwiazdkowa Niespodzianka jest częścią światowego przedsięwzięcia o nazwie „Operation Christmas Child” zapoczątkowanego przez organizację Samaritans Purse z USA, w ramach którego w zamożniejszych krajach świata przygotowuje się paczki dla dzieci (ok. 10 mln rocznie) i przesyła do 124 krajów, w tym do Polski. Następnie zostają one rozdysponowane do krajowych partnertów „GN”. W naszym kraju akcja została zainicjowana w 1999 roku i polega na przekazywaniu upominków świątecznych dzieciom, szczególnie ze środowisk najuboższych lub poszkodowanych na skutek różnych wydarzeń losowych.
Celem „Gwiazdkowej Niespodzianki” jest praktyczne okazanie dzieciom miłości Boga w okresie świąt Bożego Narodzenia. Naszym partnerem i organizatorem zbiórki paczek jest niemieckie stowarzyszenie Geschenke der Hoffnung e.v. Paczki zbierane są również w naszym kraju. Każda z paczek jest indywidualna, inna od pozostałych, przygotowana przez dziecko, osobę dorosłą lub całą rodzinę.
Nasz Zbór bierze udział już 5 raz w akcji. Przekazywanie paczek odbywa się na zorganizowanych imprezach, gdzie dzieciom i dorosłym zadedykowany jest program artystyczny. W tym roku nasz Zbór ma do przekazania 100 paczek dla dzieci w wieku od 2 do 14 lat dlatego zachęcamy do aktywnego udziału w akcji GWIAZDKOWEJ NIESPODZIANKI, która odbędzie się dnia 09.01.2016r. w Zborze Zielonoświątkowym.
Chętni którzy chcieliby otrzymać paczkę z prezentem dla dziecka bądź znają osobę, która taką paczkę chciałaby otrzymać, prosimy o wysłanie do nas e-malia z informacjami zawierającymi:

1. Imię i nazwisko dziecka
2. Wiek
3. Płeć
4. Dane kontaktowe opiekuna prawnego

E-mail ze zgłoszeniem: gn@kzlebork.pl

GWIAZDKOWA

No related posts found

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress